Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus

Väldi kulukat remonti.

Kindlusta automaatkäigukasti töökindlus aastateks. Teosta dünaamiline õlivahetus.

reiting-google-fb
spetsiaalne-seade-1

Võta meiega kindlasti ühendust, kui...

vana-vs-uus

Küsimused ja vastused

Paljud autoremondi töökojad pakuvad automaatkäigukasti õlivahetust, kuid õlivahetusel ja dünaamilisel õlivahetusel on väga suur vahe sees.

Õli võib vahetada igaüks, kes oskab korke maha keerata ja õli valada. Kuid dünaamiline automaatkäigukasti õlivahetus eeldab spetsiaalset seadet ja kogemustega spetsialisti, mille abil on võimalik automaatkäigukastist saada välja kõik vana õli selliselt, et see ei kahjustaks käigukasti.

Tavalise õlivahetuse puhul jääb siiski kasti liigselt palju vana õli ja metallosakesi, mis kahjustavad Sinu auto käigukasti tööd edasi.

Dünaamilise õlivahetuse puhul võid kindel olla, et sellega jääb parim tulemus ja Sinu käigukast töötab veel pikalt ja laitmatult edasi. Fakt on ka see, et 75% klientidest, kes on pöördunud õigel ajal meie poole seoses murega automaatkäigukastis, on saanud dünaamilise õlivahetusega anomaaliatest lahti – seega ära jäta hooldust viimasele minutile, sest siis võib olla juba hilja!

Autoomanikuna vahetad suure tõenäosusega mootoriõli ja filtreid kord aastas või iga 10000-15000 kilomeetri tagant.

Aga oled sa kuulnud, et ka automaatkäigukastid töötavad õliga ja automaatkäigukasti tootjad soovitavad teatud aja ning kilometraaži tagant vahetada käigukasti õli ja filtrit?

Sageli mõeldakse hooldusele alles siis, kui ilmnevad erinevad anomaaliad sõitmisel või kui automaatkäigukast lakkab töötamast. Kuid siis võib olla juba liiga hilja. Seega meie ja automaatkäigukasti tootjate soovitus on teha dünaamiline õlivahetus:

Tavaautomaadil iga 80000100000 km läbimisel.

CVT ja DSG käigukasti puhul isegi iga 40000-50 000 kmläbimisel.

Võiks öelda, et õli automaatkäigukastis on nagu veri meie soontes, kuna kogu jõu edasiviimine toimub just õli enda jõul.

Käigukast aga koosneb paljudest mehhaanilistest detailidest, mis kilomeetritega kuluvad ning seeläbi kahjustavad ka õli peamisi omadusi – määrida, jahutada ning tagada käigukasti üldine sujuv töö.

Kui üks nendest ülesannetest on õlil raskendatud, siis on tulemuseks automaatkäigukasti üleloomulikult kiire kulumine ning peagi vältimatu remont, mis võib olla kümneid kordi kulukam kui hooldus.

Kogemus näitab, et kogu protsess võtab aega keskeltläbi 1.5-3h.

Täpse hinna oskame sulle öelda, kui täidad ära “Küsi pakkumist” vormi, sest hinna kujundab auto mudel ja käigukasti tüüp.

Mudeli järgi oskame täpsemalt öelda, kui palju ja mis õli läheb õlivahetusel vaja ja kas ja mis filtrid on vaja vahetada.

Keskmiselt jääb teenuse hind vahemikku 150-500€.

logo-rp
google-fb-reiting

Kindlusta automaatkäigukasti töökindlus aastateks.

Teosta dünaamiline õlivahetus Rehviproff töökojas.

Kogenud spetsialist
(1000+ tehtud tööd)

Dünaamilist õlivahetust teostab kogenud Rehviproff.ee spetsialist, kelle pagasis on üle 1000 hooldatud automaatkäigukasti.

Testimine ja diagnostika

Me ei tee dünaamilist õlivahetust kunagi enne sõiduki käigukasti testimist (diagnostika + proovisõit). Selgitame välja, kas dünaamiline õlivahetus annab soovitud tulemuse või on selle tegemine raha tuulde loopimine.

Spetsiaalne seade

Kasutame spetsiaalselt eritellimusena valmistatud seadet teostamaks automaatkäigukasti õlivahetust, milles kasutame ainult uut õli. Me ei kasuta läbipesuks pesuainet!

Parima hinna garantii!


Automaatkäigukasti dünaamiline õlivahetus
  • Kui leiad sama kvaliteetse teenuse mujalt soodsamalt, siis teeme sulle parema pakkumise.

1. Parima hinna saamiseks on vaja esitada konkurendi automaatkäigukasti dünaamilise õlivahetuse hinnapakkumine e-posti aadressile  kastihooldus@rehviproff.ee.

Pakkumises peab olema selgelt arusaadav:

– kellele pakkumine on tehtud
– mida pakkumine täpsemalt sisaldab
– auto registreerimisnumbrit
– pakkumise kuupäeva.

Ebatäpsetele ja poolikutele hinnapakkumistele ei garanteeri Rehviproff.ee paremat hinda!

2. Pärast Sinu e-kirja saamist kontrollime sama teenuse saadavust ja madalama hinna kehtivust samadel tingimustel.

3. Parima hinna garantii kehtib ainult sama teenuse (sama auto dünaamilise automaatkäigukasti õlivahetusel, koos filtrite jms vahetusega) kohta.

4. Parima hinna garantii ei kehti teiste teenuspakkujate hindadele, mis on kombineeritud läbi lojaalsusprogrammide, kliendipunktide, suurostja allahindluste, preemiasüsteemide või muude erikokkulepete alusel.

5. Rehviproff.ee tagab endale õiguse taganeda tulevikus käesolevast pakkumisest igal ajal ilma eelneva hoiatamise või teatamiseta. Sellisel juhul kohustame maha võtma oma veebilehel kogu parima hinna garantii pakkumist puudutava info.

6. Rehviproff ei garanteeri parimat hinda, kui tuleb välja, et tegemist on pettusega, fiktiivse konkurendi hinnapakkumisega, pooliku teenusega või teise teenusega konkurendi juures.

Pick-up & Drop-off teenus!

Hoia kokku raha ja aega!

Kui asud Rehviproff.ee töökojast 50 km raadiuses, tuleme ise sinu juurde ja toome auto tagasi juba samal päeval või järgmise päeva hommikul.

1. Võta ühendust, KÜSI PAKKUMIST ja lepime aja kokku!

2. Tuleme 50 km raadiuses Rehviproff.ee töökojast sinu juurde ja teostame diagnostika.

3. Alles vajadusel viime Sinu sõiduki töökotta ja teostame dünaamilise õlivahetuse.

4. Toome sõiduki sulle tagasi samal päeval või hiljemalt järgmise päeva hommikuks!

rehviproff-auto-valge

Rehviproff töökoda asub

Kumna tee 10, Harku Vald.
Keilast vaid 3 minuti autosõidu kaugusel.

Oleme avatud:
E-R 08.30-17.30
L 10.00-16.00
P Kokkuleppel

Sul on mure autoga või soovid küsida nõu?

Võta meiega julgelt ühendust. Vastame sulle tööpäeviti vahemikus kell 08.30-17.30.

Kirjuta kastihooldus@rehviproff.ee või vali sobiv variant.

Küsi pakkumist siin

Minu tellimus
Categories