Kuidas e-poest tellida?

1. Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kauplusest Rehviproff.ee (www.rehviproff.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Rehviproff.ee haldaja Swedox OÜ (edaspidi müüja) vahel.

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

2. Kuidas osta rehviproff.ee e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu “Telli” peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.

3. Transport

Tellides toote/id mille kogusumma ületab 191 EUR on transport Eesti piires tasuta (kehtib ainult uutele toodetele, uued rehvid ja veljed), vastaseljuhul on järgmised võimalused:

· DPD kuller või DB Schenker

Kauba toob kohale DPD Eesti või DB Schenker. Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.

· Tulen ise järgi

Kumna tee 10, Kumna, Harku vald.

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul kuid hiljemalt ühe nädala jooksul.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

4. Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest.

5. Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Uute toodete tellimisel, peab kaup olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega, kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.

Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

6. Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Minu tellimus
Categories